SLADKÁ KRABIČKA PŘEKVAPENÍ VELKÁ (MYSTERY BOX)

Akce Tip
2 hodnocení
599 Kč –20 %
question mark 2110767 1920
599 Kč –20 % 479 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.3.2023

MÁTE RÁDI PŘEKVAPENÍ NEBO SE VÁM PROSTĚ JEN NECHCE PROCHÁZET VŠECHNY MIXY Z NAŠÍ NABÍDKY?

MÁME PRO VÁŠ ŘEŠENÍ V PODOBĚ TÉTO SLADKÉ KRABIČKY... PROSTĚ NECHTE VÝBĚR NA NÁS. STEJNĚ JAKO OSTATNÍ MIXY NAMÍCHÁME TENTO Z TOHO CO MÁME RÁDI A VY BUDETE MÍT URČITĚ TAKÉ :-) POKUD SI TENTO MIX OBJEDNÁTE OPAKOVANĚ, NIKDY VÁM NEPŘIJDE STEJNÝ.

ZABALENO V BAREVNÉ KRABIČCE, JEJÍŽ BARVU SI MŮŽETE VYBRAT (STAČÍ NAPSAT DO POZNÁMKY). KDYŽ SMSLSÁTE VŠECHNY DOBROTY, KRABIČKA VÁM ZŮSTANE A MŮŽETE JI POUŽÍT NA CO JEN CHCETE...

VHODNÉ JAKO DÁREK NEBO JAKO ZÁSOBA, KDYŽ VÁS PŘEPADNE CHUŤ NA SLADKÉ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální mix jen pro Vás. Každý je jiný, každý chutná jinak.

Složení: No to vlastně nevíme jaké bude složení :-) Prostě vezmeme prázdnou krabičku, vyrazíme do skladu a připravíme výjimečný mix.

Pokud si budete přát (stačí napsat do poznámky) označíme krabičku štítkem s Vaším jménem, aby bylo jasné, že je jen pro Vás. Pokud chcete krabičku poslat jako dárek, dejte nám do poznámky vědět pro koho je, ať ji označíme správně :-)

Stejně tak nám můžete do poznámky napsat své preference a při skládání krabičky je určitě zohledníme... Třeba pokud neradi žvýkáte, dejte nám to vědět a přijde krabička bez jediné žvýkačky... Ten má rád to a ten zas tohle a i toto umíme při mixování zohlednit.

Navíc v tomto mixu budou i položky co nejsou v žádných jiných krabičkách nebo úplné novinky, které jsme ještě nestihli do krabiček zařadit.

Takže huráááá do toho, objednejte si tuto krabičku a nechte se překvapit :-)