SLADKÁ KRABIČKA PŘEKVAPENÍ VELKÁ (MYSTERY BOX)

Tip
Neohodnoceno
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Máte rádi překvapení nebo se Vám prostě jen nechce procházet všechny mixy z naší nabídky?

Máme pro Vás řešení v podobě této sladké krabičky - Prostě nechce výběr na nás a stejně jako ostatní mixy namícháme i tento z toho co máme rádi a vy budete mít určitě také :-) Pokud si tento mix objednáte opakovaně nebo více najednou, niky nebudou stejné.

Zabaleno v bílé krabici nebo v plastovém boxu - výběr je na Vás (stačí napsat do poznámky). Když smlsáte všechny dobroty, krabice nebo box Vám zůstane a můžete je použít na co jen chcete...

Vhodné jako dárek nebo jako zásoba, když Vás přepadne chuť na sladké.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální mix jen pro Vás. Každý je jiný, každý chutná jinak.

Složení: No to vlastně nevíme jaké bude složení :-) Prostě vezmeme prázdnou krabičku, vyrazíme do skladu a připravíme výjimečný mix.

Pokud si budete přát (stačí napsat do poznámky) označíme krabičku štítkem s Vaším jménem, aby bylo jasné, že je jen pro Vás. Pokud chcete krabičku poslat jako dárek, dejte nám do poznámky vědět pro koho je, ať ji označíme správně :-)

Stejně tak nám můžete do poznámky napsat své preference a při skládání krabičky je určitě zohledníme... Třeba pokud neradi žvýkáte, dejte nám to vědět a přijde krabička bez jediné žvýkačky... Ten má rád to a ten zas tohle a i toto umíme při mixování zohlednit.

Navíc v tomto mixu budou i položky co nejsou v žádných jiných krabičkách nebo úplné novinky, které jsme ještě nestihli do krabiček zařadit.

Takže huráááá do toho, objednejte si tuto krabičku a nechte se překvapit :-)