Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2357 hodnocení
5
2338x
4
10x
3
0x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
EV
Eliška Vašáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Balíčky jsou nádherné. Už se těším až si je na Mikuláše kluci otevřou. Děkuji a mohu vás jen vřele doporučit ❤️
HP
Helena Přibylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Velká spokojenost. Vřele doporučuji.
PR
Pavla Rylová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
RP
Renata Pavlova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
DP
Dana Prokešová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Moc pěkné balíčky. Levnější než v obchodě
JŠ
Jitka Škodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
LP
Lenka Pavlitová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
PK
Petra Kovářova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Rychlé doručení
BD
Bianca Dragu
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
Super já jsem spokojená doufám je bude i syn . PS příští zase budu objednat. ☺️
JH
Jana Havlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
IS
Ivana Souckova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
DG
Dagmar Gušlbauerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2025
LK
Lenka Kubatova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
AJ
Anna Juřenová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Vše proběhlo v pořádku a doufám že se to bude líbit vnoučatům
JK
Jarmila Krejčířová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Super! Jak doprava, tak zboží. Určitě jsem neobjednávala naposledy.
ED
Eva Drobná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
MM
Monika Maxianova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Vše naprosto v pořádku.Krásné balíčky.
KD
Kamila Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Perfektní pristup. Rychle dodani a vzdy me cekal maly darecek. A vzdy krasne zabalene. Budu nakupovat znovu.
JV
Jindřiška Vlasáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Balíček je super.Spousta dobrůtek.
VN
Veronika Nagyová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2025
Pěkné balíčky, plné super sladkostí, na každou příležitost. Rychlé dodání. Vřele doporučuji. 👌🏻
