PRIME

Pravidla akce "PRIME ZDARMA" na e-shopu Alíkovy krabičky.

1. Akce probíhá od 14.8.2023 do vyprodání zásob na e-shopu Alíkovy krabičky (www.alikovykrabicky.cz, www.alikovyhracky.cz, www.candymix.cz).

2. Podmínkou pro získání nápoje Prime 500ml zdarma je nákup na e-shopu nad 1.500Kč (bez poštovného).

3. Podmínkou pro získání nápoje Prime 500ml zdarma je platba objednávky předem - online platebními metodami (přes platební bránu ComGate) nebo převodem na náš účet. Pro platbu v případě této akce, nelze využít dobírku. Výjimku tvoří naši stálí zákazníci, v případě již realizovaného nákupu na našem e-shopu, je možné akci na Prime využít i při platbě na dobírku.

4. Podmínkou pro získání nápoje Prime 500ml zdarma je zadání slevového kódu PRIME v prvním kroku v nákupním košíku. To, že jste kód zadali správně zjistíte tak, že se jako položka Vaší objednávky objeví Slevový kupon č. PRIME - Sleva 1 Kč.

5. Pokud splníte všechny podmínky akce "PRIME ZDARMA" přibalíme k Vaší objednávce jeden z následujících druhů Prime nápojů. PRIME nesycený hydratační drink s příchutí citrónu a limetky 500 ml nebo PRIME nesycený hydratační drink s příchutí tropického punče 500 ml nebo PRIME nesycený hydratační drink s příchutí ovocného nanuku 500 ml nebo PRIME nesycený hydratační drink s příchutí modré maliny 500 ml dle dostupnosti uvedených výrobků. Pokud si chcete druh nápoje vybrat, prosíme specifikujte daný druh do poznámky v objednávce, pokusíme se Vám vyhovět.

6. Hodnota dárku je 249Kč včetně 15% DPH. Hodnota dárku je oceněna pro případ pojištění zásilky.

7. Akci lze kombinovat i s jinými platnými slevovými kódy v e-shopu Alíkovy krabičky.

8. Vyhrazujeme si právo podmínky akce kdykoliv změnit bez předchozího upozornění. Aktuální podmínky akce budou vždy dostupné na webové stránce www.alikovyhracky.cz/prime.

9. Vyhrazujeme si právo akci kdykoliv bez předchozího upozornění ukončit.